Casting 2019

Jelikož se do nového ročníku, základního kola celostátní soutěže Dívka Talent 2019 v Ústí nad Labem,  přihlásilo více dívek, proběhl v sobotu 19.01.2019 casting, při kterém byla vybrána soutěžní dvanáctka. Casting odstartoval v Regen klubu v Doběticích, kde se dívky předvedly v pohybových schopnostech. Dále následoval vědomostní test, ukázka chůze a pohovor, při kterém se dívky nejen představily, prozradily své zájmy a koníčky, ale také nám popsaly svojí volnou disciplínu, dokonce zazněl krásný zpěv dvou dívek. Desetičlenná porota, složená především z úspěšných dívek minulých ročníků, byla překvapená šikovností mladých slečen. Mezi porotou nechyběla například Angelika Kostyshynová Dívka léta 2017, Natálie Bíla finalistka Miss Czech Republic 2017 či Nikol Lacková finalistka soutěže Dívka České republiky 2018. 

Po třech hodinách bylo rozhodnuto a soutěžní dvanáctka úspěšně vybraná. Do ústeckého základního kola se probojovala

MICHAELA KŘIVKOVÁ z Ústí nad Labem

GABRIELA ZAJÍCOVÁ z Ústí nad Labem

NICOL TOWTÝNOVÁ z Ústí nad Labem

NIKOL KOČÁRKOVÁ z Krásné Lípy

JULIE KOPECKÁ z Ústí nad Labem

ALISA GERTSOVSKAYA z Teplic

NATÁLIE HLAVNIČKOVÁ z Jirkova

NATÁLIE KARÁSKOVÁ z Háje u Duchcova

VIVIEN LACKOVÁ z Litoměřic

ALENA MAREŠOVÁ z Ústí nad Labem

VERONIKA GUSSAROVÁ z Teplic

LUCIE BUDÁKOVÁ z Radonic (okres Chomutov)

Následně dívky čeká 10 přípravných schůzek. Samotná soutěž pak 24.03.2019 v ústeckém kulturním domě, při které se rozhodně o čtyřech postupujících dívkách do semifinále v Plzni.

Diváci a fanoušci se mohou zapojit o volby vedlejších titulů, které letos budou Dívka sympatie (hlasování přímo v den soutěže na místě), Dívka Vogelnetu (hlasování na Facebooku) a Dívka Ústeckého deníku. Vstupenky budou v prodeji od 24.01.2019 v Exim Tours a také v den soutěže přímo na místě.