Ústí již zná svou Dívku roku 2014

V neděli 23. února 2014 se uskutečnil 1. ročník soutěže Dívka roku v Ústí nad Labem. Před zaplněnou restauraci Ústeckého Domu kultury a 15ti členou porotu předstoupilo 16 krásných dívek, odhodlaných vydat ze sebe to nejlepší. Ve více jak tříhodinovém programu se předvedly ve čtyřech disciplínách a to v rozhovoru s moderátorem, aerobiku, volné disciplíně a módní přehlídce. 

Dívkou roku 2014 se nakonec stala domácí Štěpánka Karasová , druhé místo obsadila Denisa Pazderová z Mostu, třetí příčka patří Adéle Stiborové z Ústí a čtvrté, též postupové místo, pak Tereze Stejskalové také z Ústí. Dívkou internetu byla uživateli Facebooku zvolena Denisa Pazderová a Dívkou sympatie přítomní diváci zvolili Natálii Dvořákovou z Ústí nad Labem.

Další boj o postup do semifinále čeká čtveřici nejlepších dívek 5. dubna 2014 na castingu v Plzni. Do Plzně se sjedou nejúspěšnější dívky z celých Čech a z cca 30ti dívek se bude vybírat 12 nejlepších pro samotné semifinále, které se v Pzni uskuteční na Velikonoční pondělí 21. dubna 2014.

Do dalšího soutěžení přejeme našim dívkám hodně štěstí a odvahy!!!