Finále 2019

Je rozhodnuto známé Dívku Talent 2019.

Stává se jí Natálie Karásková (základní kolo Ústí nad Labem)
2. místo Gabriela Zajícová (základní kolo Ústí nad Labem)

3. místo Monika Ponížilová
Dívka Foto Leontýna Kuchařová
Dívka sociálních sítí Veronika Hádková

 

Už po třiadvacáté se konala v Plzni soutěž krásy a talentu Dívka Talent 2019. Deset nejkrásnější a nejtalentovanějších dívek z celé republiky se divákům představilo v plzeňském Parkhotelu v sobotu 28. září, a to v tématu Kniha džungle. Jednalo se o finále ČR, které se konalo pod záštitou MŠMT a radního města Plzně Davida Šloufa, který byl zároveň i předsedou poroty.

Finalistky se ve strhující show představily celkem ve čtyřech disciplínách - rozhovor, volná disciplína, cvičení jumping a módní přehlídka v šatech od módní návrhářky Kateřiny Líblové z ateliéru Kirké. Celý galavečer odstartovalo také taneční intro v choreografii Petra Čejky. Ohromné pozornosti se dočkaly právě disciplíny volné, ve kterých diváci mohli často vidět taneční, hudební a pěvecké vystoupení na špičkové úrovni. Porota, ve které zasedl například fotbalový trenér Pavel Horváth, známý fotograf Ivan Štefko nebo zakladatelka modelingové agentury Czechoslovak Models Milada Karasová, nakonec jako vítězku vybrala Natálii Karáskovou z Háje u Duchcova. Ta jako cenu získala korunku od firmy Fox store a s ní kromě dalších hodnotných darů i pozvánku na casting do již zmíněné agentury Czechoslovak Models.

Na druhém místě se umístila Gabriela Zajícová z Ústí nad Labem, na třetím pak Monika Ponížilová z Holešova u Brna. Titul Dívka foto následně získala Leontýna Kuchařová z Jirkova, Dívkou sociálních sítí se stala Veronika Hádková z Plzně.