Přihlášky ze vzdálených míst

Vzhledem k tomu, že nám čím dál častěji přicházejí i přihlášky ze vzdálených míst, upozorňujeme, že Základní kolo soutěže v Ústí nad Labem je určeno hlavně dívkám z Ústí a okolí. Přihlásit se sice mohou i dívky ze vzdálenějších míst, ale jejich účast na schůzkách by byla jistě velmi složitá.
Od ledna do února 2015 čeká na dívky úvodní schůzka, minimálně tři nácviky aerobiku, zkoušky šatů v salónu, focení portrétů, nácvik chůze, beseda s úspěšnými dívkami z minulého ročníku a také neméně důležitá závěrečná schůzka před samotnou soutěží. 
Minulý ročník toto vše zvládly i dívky z Bíliny, Mostu či Chomutova. Ale z Ostravy, Sedlčan či Českých Budějovic by to už tak snadné nebylo. Proto před odesláním přihlášky do Ústí nad Labem dobře zvažtě všechny tyto skutečnosti.
Zcela lepší bude vyčkat na zveřejnění přehledu základních kol 2015, který koncem roku zveřejňuje vyhlašovatel soutěže na svých stránkách www.divkaroku.cz
Většinou se jedná o tyto města: Děčín, Jičín, Kynšperk nad Ohří, Neratovice, Pardubice, Pelhřimov, Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Žatec, Bohumín, Holešov, Hranice, Jeseník, Kravaře, Litovel, Ostrava, Šternberk a Hodonín.
Dle místa svého bydliště se pak můžete rozhodnout, kam nejlépe zaslat svoji příhlášku do soutěže Dívka roku 2015.